CS25FTER100
Partnumber:
CS25FTER100
Manufacturer:
VIKING
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 0.1ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225, CHIP