CS325-24.000MABJ-UT
Partnumber:
CS325-24.000MABJ-UT
Manufacturer:
CITIZEN FINEDEVICE CO.,LTD
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 24MHz 50ppm 18pF SMD