CS45-E2GA102M-NKA
Partnumber:
CS45-E2GA102M-NKA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.001uF 440VAC/300VAC E 20%( 6.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk