CSA309-11.0592MABJ-UB
Partnumber:
CSA309-11.0592MABJ-UB
Manufacturer:
Citizen Finedevice Co Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF TH