CSBLA455KEC8-B0
Partnumber:
CSBLA455KEC8-B0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Resonator 0.455MHz ±2kHz (Tol) ±0.3% (Stability) 30Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk