CSR1206FT47L0
Partnumber:
CSR1206FT47L0
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 0.047 Ohm 1% 0.5W(1/2W) Pad SMD T/R