CSTCC2M45G53-R0
Partnumber:
CSTCC2M45G53-R0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Resonator 2.45MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 47pF 3-Pin CSMD T/R