CSTCC7M37G53-R0
Partnumber:
CSTCC7M37G53-R0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Resonator 7.37MHz 47pF Bulk