CSTCE16M0V51A-R0
Partnumber:
CSTCE16M0V51A-R0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Resonator 16MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 5pF 40Ohm Automotive 3-Pin SMD T/R