CSTCE16M0V53-R0
Partnumber:
CSTCE16M0V53-R0
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Resonator 16MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 15pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R