CSTCE16M0V53C-R0
Partnumber:
CSTCE16M0V53C-R0
products.category:
others
Availability:
1349000 in stock
SKU:
CSTCE16M0V53C-R0
Package
Ceramic Resonator 16MHz ±0.5% (Tol) ±0.15% (Stability) 15pF 40Ohm Automotive 3-Pin CSMD T/R