CSTCW24M0X51R-R0
Partnumber:
CSTCW24M0X51R-R0
Manufacturer:
MURATA
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Resonator 24MHz ±0.5% (Tol) ±0.2% (Stability) 6pF 80Ohm T/R