CT1612DB38400C0FLHA1
Partnumber:
CT1612DB38400C0FLHA1
Manufacturer:
KYOCERA
Availability:
10000 in stock
Package
38.4MHz 10 Crystal 7pF 80 Ohms 4-SMD