CT2016DB19200C0FLHA1
Partnumber:
CT2016DB19200C0FLHA1
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 19.2MHz ±10ppm (Tol) ±12ppm (Stability) 7pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R