CT60AM-18F
Partnumber:
CT60AM-18F
Manufacturer:
RENESAS/MITSUBISH
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
634 in stock
SKU:
CT60AM-18F
Package
TRANS IGBT CHIP N-CH 900V 60A 3-PIN(3+TAB) TO-3PL TUBE