CT9EW200
Partnumber:
CT9EW200
Manufacturer:
NIDEC Copal Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 200 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 15(Elec)/18(Mech)Turn 2.3mm (9.6 X 5.5 X 10.7mm) Pin Thru-Hole Bulk