CTS1475X9010A0PE3
Partnumber:
CTS1475X9010A0PE3
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 10V 10% (3.6 X 7.26mm) Axial 125°C T/R