CU3225K275G2
Partnumber:
CU3225K275G2
Manufacturer:
TDK
products.category:
others
Availability:
773 in stock
SKU:
CU3225K275G2
Package
Var MLV 275VAC/350VDC 400A 430V 3225 SMD Automotive Blister T/R