CUS10S40,H3F
Partnumber:
CUS10S40,H3F
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Small Signal Schottky 40V 1A 2-Pin USC T/R