CV201210-5R6K
Partnumber:
CV201210-5R6K
Manufacturer:
Bourns
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Shielded Multi-Layer 5.6uH 10% 4MHz 45Q-Factor Ferrite 0.015A 0.9Ohm DCR 0805 T/R