CVCO55BE-1750-2150
Partnumber:
CVCO55BE-1750-2150
Manufacturer:
CRYSTEK CORPORATION
products.category:
others
Availability:
1129 in stock
SKU:
CVCO55BE-1750-2150
Package
OSCILLATOR VCO 1750MHZ TO 2150MHZ 5V 16-PIN SMD T/R