CVS575S-500
Partnumber:
CVS575S-500
Manufacturer:
Crystek Corporation
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1124 in stock
SKU:
CVS575S-500
Package
Oscillator VCSO 500MHz -150/100ppm (Stability) Sinewave 3.3V 4-Pin SMD