CW025CL-M
Partnumber:
CW025CL-M
Manufacturer:
LUCENT
products.category:
MODULES
Availability:
974 in stock
SKU:
CW025CL-M
Package
MODULE DC-DC 48VIN 2-OUT 15V/-15V 0.83A 25W 7-PIN