CW02B10R00JE7013
Partnumber:
CW02B10R00JE7013
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 10ohm, 6.325V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED