CWR06JC105KB/PR
Partnumber:
CWR06JC105KB/PR
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1uF 20V B CASE 10% (3.81 X 1.27 X 1.27mm) Pad SMD (0.1%FR) 12 Ohm 125°C T/R