CWR09NC475KRB
Partnumber:
CWR09NC475KRB
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 50V H CASE 10% (7.24 X 3.81 X 2.79mm) Inward L SMD (0.01%FR) 1.5 Ohm 125°C Bulk