CWR09NH104JDC
Partnumber:
CWR09NH104JDC
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 0.1uF 50V A CASE 5% (2.54 X 1.27 X 1.27mm) Inward L SMD (0.001%FR) 22 Ohm 125°C T/R