CWR11JH105JB
Partnumber:
CWR11JH105JB
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1uF 20V A CASE 5% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 (0.1%FR) 10 Ohm 125°C T/R