CWR29MC106JBHB
Partnumber:
CWR29MC106JBHB
Manufacturer:
AVX
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 35V H CASE 5% (7.24 X 3.81 X 2.79mm) Inward L SMD (0.1%FR) 0.5 Ohm 125°C Bulk