CWR29MH106JDHC
Partnumber:
CWR29MH106JDHC
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 35V H CASE 5% (7.24 X 3.81 X 2.79mm) Inward L SMD (0.001%FR) 0.5 Ohm 125°C T/R