CX02M476K
Partnumber:
CX02M476K
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 35V 10% (10.16 X 18.8mm) Radial 6.35mm 125°C Bulk