CX02N106K
Partnumber:
CX02N106K
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 50V 10% (8.89 X 15.49mm) Radial 6.35mm 125°C Bulk