CX06F336K
Partnumber:
CX06F336K
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
DIP Cap Tant Solid 33uF 10V 10% (5.84 X 3.3 X 7.87mm) Radial 5.08mm 125°C Bulk