CX06J475K
Partnumber:
CX06J475K
Manufacturer:
KEMET /VISHAY
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 20V 10% (4.7 X 1.91 X 5.72mm) Radial 3.81mm 125°C