CX06M226M
Partnumber:
CX06M226M
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 22uF 35V 20% (9.53 X 3.81 X 12.07mm) Radial 7.62mm 125°C Bulk