CX06M685K
Partnumber:
CX06M685K
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 6.8uF 35V 10% (5.84 X 3.3 X 7.87mm) Radial 5.08mm 125°C