CX3225GB13560P0HPQCC
Partnumber:
CX3225GB13560P0HPQCC
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 13.56MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 250Ohm 4-Pin SMD T/R