CX3225SB25000D0FPLCC
Partnumber:
CX3225SB25000D0FPLCC
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 25MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 50Ohm