CY37064P84-125JXI
Partnumber:
CY37064P84-125JXI
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD Ultra37000 Family 2K Gates 64 Macro Cells 125MHz 5V 84-Pin PLCC