CY37256P208-154NC
Partnumber:
CY37256P208-154NC
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD Ultra37000 Family 7.7K Gates 256 Macro Cells 154MHz 5V 208-Pin PQFP