CY37256VP160-100AXI
Partnumber:
CY37256VP160-100AXI
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD Ultra37000 Family 7.7K Gates 256 Macro Cells 100MHz 3.3V 160-Pin TQFP Tray