CY37512P208-100NI
Partnumber:
CY37512P208-100NI
Manufacturer:
CYPRESS SEMICONDUCTOR
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD Ultra37000 Family 15K Gates 512 Macro Cells 100MHz 5V 208-Pin PQFP