CY39100V208-200NTC
Partnumber:
CY39100V208-200NTC
Manufacturer:
Cypress Semiconductor
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD Delta39K Family 100K Gates 1536 Macro Cells 200MHz 0.18um Technology 2.5V/3.3V 208-Pin PQFP