CZRER52C3V3
Partnumber:
CZRER52C3V3
Manufacturer:
Comchip Technology
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 3.3V 5% 95Ohm 150mW 2-Pin SMD T/R