CZRU52C3V3
Partnumber:
CZRU52C3V3
Manufacturer:
Comchip Technology
products.category:
MODULES
Availability:
363 in stock
SKU:
CZRU52C3V3
Package
Diode Zener Single 3.3V 5% 150mW 2-Pin SMD T/R