D10LC20U
Partnumber:
D10LC20U
Manufacturer:
Shindengen Electronic Manufacturing Co Ltd
products.category:
others
Availability:
1017 in stock
SKU:
D10LC20U
Package
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 10A, 200V V(RRM), Silicon, TO-220AB, ITO-220, 3 PIN