D152K29Y5PL6TJ5R
Partnumber:
D152K29Y5PL6TJ5R
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 0.0015uF 500V Y5P 10% (7.5 X 3.5mm) Radial Disc 5mm 125°C T/R