D15BU101K5PX
Partnumber:
D15BU101K5PX
Manufacturer:
Knowles Precision Devices
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 50V BU 10%( 0.508 X 0.381 X 0.102mm) Pad SMD 125°C Waffle