D15LC20U
Partnumber:
D15LC20U
Manufacturer:
Shindengen Electric Manufacturing Co., Ltd
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1778 in stock
SKU:
D15LC20U
Package
Diode Switching 200V 15A 3-Pin(3+Tab) ITO-220