D1U-W-1200-48-HB2C
Partnumber:
D1U-W-1200-48-HB2C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 24.6A 1200W 3-Pin